Get Adobe Flash player

Atrakcje

Karaoke

Jedną z kilku atrakcji proponowanych Państwu przez nasz zespół w trakcie przyjęcia weselnego jest blok karaoke. W trakcie tej zabawy goście mogą wybierać ulubione piosenki i zaśpiewać je z profesjonalnym podkładem. Można śpiewać je indywidualnie lub w rywalizujących ze sobą grupach.

Dodatkowy koszt 200zł.

Zabawy weselne

Zabawy to nieodłączny element większości przyjęć weselnych. To od Państwa zależy jakiego rodzaju zabawy i w jakiej ilości pojawią się w trakcie wesela. Jako zespół nie mamy w zwyczaju proponowania niesmacznych zabaw, które mogłyby wprowadzić gości w zakłopotanie. Zależy nam aby zabawy weselne były na odpowiednim poziomie i jednocześnie frajdą dla wszystkich gości bez względu na płeć i wiek. Przedstawiamy poniżej spis zabaw abyście Państwo mogli wybrać te według Państwa najbardziej odpowiednie.

Lista zabaw weselnych (format PDF): Zabawy_weselne.pdf

Muzyka biesiadna

Na Państwa życzenie możemy wpleść blok muzyczny składający się z największych hitów polskiej muzyki biesiadnej. Zwykle ma to miejsce na poprawinach i jest miło przyjmowane przez gości, którzy przy akompaniamencie akordeonu, siedząc za stołami wspólnie śpiewają piosenki, które łączą pokolenia.

Dodatkowy koszt 200zł.

Błogosławieństwo z akordeonem

Jedną z bardziej wzruszających chwil w trakcie wesela jest moment błogosławieństwa Młodych przez ich Rodziców. Ma to miejsce w domu w obecności najbliższych. W trakcie błogosławieństwa zwykle gramy na akordeonie pieśń „Serdeczna Matko”, która to dodaje wzniosłości tej wyjątkowej chwili.
W trakcie wychodzenia Młodych i gości z domu gramy marsza weselnego.

Dodatkowy koszt 200zł.

Prezentacja multimedialna

Na specjalne życzenie Państwa możemy przeprowadzić prezentację multimedialną. Jeśli zdecydujecie się na ten punkt programu to prosimy o przygotowanie materiałów na nośniku abyśmy mogli je odtworzyć.

Dodatkowy koszt 200zł.